Apie projektą

Apie projektą

Pirmojo „Korių“ statybų etapo namuose jau šurmuliuoja gyvenimas — juose įsikūrė naująją Šnipiškių bendruomenę kuriančios šiuolaikiškos ir dinamiškos asmenybės. Dabar pradėtas vykdyti antrasis projekto etapas, kurio darbų įgyvendinimo pabaiga numatyta 2018 m. I ketvirtį.

„Koriai“ — tai nedideli, bet praktiški ir modernūs butai bei svečių namų apartamentai* su erdviais balkonais ar terasomis. Puiki vieta, galinti tapti ne tik Jūsų naujaisiais namais, bet ir puikia investicija verslui.

Ilgi vakarai, žiūrint į Vilniaus centro panoramą, kurios niekada neužstos kiti pastatai, rytai be skubos ir eismo spūsčių, nes visi strategiškai reikalingi objektai lengvai pasiekiami pėsčiomis ar dviračiu – tai privalumai, kuriuos įvertinsite jau pirmą gyvenimo čia dieną.

Gyvensite naujuoju miesto centru vadinamose Šnipiškėse, ties Giedraičių ir Daugėliškio gatvių sankirta. Ką tai reiškia Jums? Sutaupysite laiko, kurį iššvaistytumėte ilgose kelionėse mieste, ir skirsite jį sau. Strategiškai patogi „Korių“ vieta leis Jums tai padaryti.

privalumai

Kodėl „Koriai“ bus Jūsų geriausias pasirinkimas?

Tik namo gyventojams skirtoje terasoje galėsite mėgautis nuostabiais miesto vaizdais bei jaukiai leisti vakarus su draugais.
„Korių“ kieme įrengtos poilsio erdvės, o sakurų žiedai ir ekologiškas sodas (obelys, serbentai) puoš namų kiemą nuo ankstyvo pavasario iki rudens.
Poilsiui, maloniems pasisėdėjimams suprojektuoti erdvūs balkonai (4 – 12 m²) su medinėmis terasinėmis grindimis.
Pasirūpinsime saugia, kūrybiškumą ir bendravimą ugdančia vaikų žaidimų aikštele, kurioje Jūsų vaikui nestigs veiklos.
Kadangi aplink yra leidžiama tik mažaaukštė statyba, užtikrinamas puikus vaizdas į miesto panoramą, o nuolat sklindanti šviesa čia yra garantuota.
Visą parą projekte numatytas vaizdo stebėjimas moderniomis kameromis, o filmuotą medžiagą galėsite stebėti per savo išmanųjį telefoną.
Galėsite sportuoti neišeidami iš namų: vidiniame kieme naudokitės visai šeimai skirtais treniruokliais.
Šnipiškės – augantis ir perspektyvus rajonas, ateityje būsto kainos čia tik kils, todėl butai „Koriuose“ visada išliks likvidūs.

Dalinės apdailos aprašas

Pamatai

Poliniai monolitinio gelžbetonio pamatai.

Stogas

Sutapdintas, apšiltintas (apšiltinimo sluoksnis nuo 26 iki 40 cm), hidroizoliuotas ritinine bitumine 2 sluoksnių danga.

Išorinės sienos

Išorės pastato sienos – keramzito blokelių siena 25 cm, apšiltinta neoporu (200 mm), fasado apdaila – dekoratyvinis tinkas, keramikinės plytelės, klinkeris.

Perdangos ir lubos

Monolitinio gelžbetonio perdangos. Lubos neglaistytos ir nedažytos.

Tarpbutinės pertvaros

Tarpbutinės keramzitinių blokelių pertvaros tinkuotos, storis 250-270 mm.

San. mazgų pertvaros, patalpų pertvaros

San. mazgų pertvaros keramzitinių blokelių, storis 100mm, sienos neglaistytos.
Patalpų pertvaros kompleksinės su garso izoliuojančiais sluoksniais: 2 sluoksnių gipso kartono plokštės, užpildytos akmens vatos plokštėmis (pertvaros pagal projektą).

Langai ir palangės

Sumontuoti plastikinių rėmų langai su 3 stiklų paketų. Lauko palangės skardinės, vidinės palangės neįrengiamos. Langų šilumos laidumo koeficientas ne didesnis kaip 1,1 W/(m×K). Komercinėse patalpose langai vitrininiai.

Durys, vartai

Durys padidinto saugumo klasės, su 2 spynomis ir užraktu iš vidaus(ASSA +Monttura), nepraleidžiančios dūmų, su pritraukėjais. Garso izoliavimo klasė Rw-35dB. Durų išorės apdaila iki lubų. Vidaus durys neįrengiamos.

Grindys

Cementinės grindys su garsą izoliuojančiu tarpsluoksniu, sanitariniuose mazguose grindų hidroizoliacija ir cementinė danga neįrengiama.

Lauko tinklai, pasijungimai

Vandentiekis, nuotekos, šilumos tiekimas – miesto centralizuoti. Internetas, ryšiai – įvesti į pastatą.

Šildymas

Namo šildymui įrengiama dvivamzdė kolektorinė šildymo sistema. Kiekviename aukšte laiptinės zonoje esančiame paskirstymo kolektoriuje į butus ir svečių namų apartamentus, kur numatyta šildymo apskaita, montuojami ir balansiniai ventiliai, kurie leis visame pastate šilumą paskirstyti tolygiai. Butuose ir svečių namų apartamentuose numatyti šildymo kolektoriai su automatiniais srauto reguliatoriais kiekvienam grindų šildymo kontūrui. Atskirų patalpų temperatūros reguliavimui, paliekama galimybė įsirengti patalpų termostatus (valdomus radijo bangomis) ir valdymo blokus. Vonios kambaryje grindinis šildymas neįrengiamas. Vonios kambaryje numatyta galimybė įsirengti elektrinį rankšluosčių džiovintuvą ir elektrinius pašildomuosius kilimėlius grindų šildymui.

Vandentiekis, nuotekos

Vandentiekis jungiamas nuo esamo miesto magistralinio vandentiekio. Ūkio ir buities reikmėms suvartojamo šalto ir karšto vandens apskaitai montuojami skaitikliai laiptinėje. Sanitariniuose mazguose bei virtuvėse įrengiami buitinių nuotekų, karšto bei šalto vandens įvadai iki projekte numatytų taškų. Santechniniai prietaisai nemontuojami. Lietaus nuotekų sistema įrengiama pagal projektą.

Vandentiekis

Prijungtas prie miesto magistralinių tinklų. Karšto ir šalto vandens stovai – plastikiniai. Patalpose įrengti įvadai. Atšakos į sanitarinius prietaisus įrengtos kolektorinėse dėžutėse – suprojektuota šakotinė sistema, vandentiekio kolektoriaus nėra. Santechniniai prietaisai nesumontuoti. Šalto ir karšto vandens skaitikliai butams įrengti laiptų aikštelėse esančiose kolektorinėse spintose.

Vėdinimas

Patalpose suprojektuotas natūralus oro pritekėjimas pro langus su priverstiniu oro ištraukimu iš virtuvės, wc, vonios kambario patalpų naudojant atskirus buitinius ventiliatorius. Virtuvėje suprojektuotas atskiras vėdinimo kanalas gartraukio pajungimui. Buitiniai ventiliatoriai ir gartraukiai nemontuojami.

Elektra

Įrengiama atskira bendrų patalpų ir butų elektros apskaita. patalpose įrengiamas įvadinis elektros skydelis. Rozetės, jungikliai, transformatoriai halogeniniam apšvietimui, šviestuvai ir kiti elektriniai prietaisai neįrengiami. Tiekiamas elektros galingumas – 10 kW, komercinėms patalpoms – 15 kW.

Silpnos srovės

Laiptinėje nuo rūsio iki stogo paklojami PVC vamzdžiai – televizijos, telefono, interneto, signalizacijos, pasikalbėjimo sistemos ir kitiems silpnų srovių magistraliniams laidams nutiesti. Sumontuojamas pasikalbėjimo – namo durų atidarymo įrenginys (telefonspynė).
Priešgaisrinė signalizacija įrengiama pagal techninį projektą, įrengiami autonominiai gaisro davikliai. Komercinėse patalpose numatyta galimybė įsirengti apsauginę signalizaciją.
Įrengiama prisijungimo dėžė su kanalizacija internetui (į namą bus atvesti Telia tinklai). Kabelis nuo pasijungimo vietos iki buto prisijungimo dėžės neįrengiamas.

Liftai

Įrengiami 3 keleiviniai lėtaeigiai liftai, kiekvienoje laiptinėje po vieną. Lifto apdaila – Ebony Oak L205, grindų danga ir grindjuostės iš akmens masės plytelės. Kabinose įrengiamas nerūdijančio plieno porankis, galinėje sienoje – veidrodis per visą aukštį.

Parkavimas

Požeminis, pilnai įrengtas, atliktas ženklinimas (numatyta III etape).

Pagalbinės patalpos (sandėliukai)

Sienos ir lubos neglaistytos, nedažytos. Grindų apdaila neįrengiama. Įrengiamos plieninės durys.

Balkonai, terasos

Balkonų danga medinė terasų danga ir/arba akmens masės plytelės. Balkonų atitvarai iš stiklo ir/arba plieno konstrukcijų. Viršutinių aukštų balkonuose įrengiami stogeliai iš stiklo.

Bendrų patalpų apdaila

Bendrojo naudojimo patalpos (laiptinės, koridoriai ir pan.) pilnai įrengiamos. Sienos glaistytos, dažytos, grindų danga – akmens masės plytelės, pakabinamos Armstrong tipo lubos. Šviestuvai LED tipo, veikiantys nuo judesio daviklių. Turėklai laiptinėje – metaliniai, porankis – nerūdijančio plieno. Įėjimo į pastato laiptinę durys – aliuminio rėmas, stiklo paketas laminuotas – grūdintas. Durys su elektromagnetine sklende, iš lauko su nelankstoma rankena su pritraukėjais. Įėjimai į komercines patalpas rakinami raktu, durys su pritraukėjais.

Teritorijos sutvarkymas

Pastato kieme įrengiama betoninių trinkelių danga, veja. Įrengiama vaikų žaidimo aikštelė ir kiti kiemo įrenginiai, įrengiamas teritorijos apšvietimas.